
Uitgekiende mix van ervaring en jong talent
Als onafhankelijk adviesbureau is Strict al twintig jaar een begrip in de markt voor digitale innovatie. De medewerkers, een slimme... Lees verder »
Als onafhankelijk adviesbureau is Strict al twintig jaar een begrip in de markt voor digitale innovatie. De medewerkers, een slimme... Lees verder »
Bij Randstad staan mensen centraal. “Het is het mooiste bedrijf van Nederland: authentiek, warm én ondernemend”, zegt Frank Coster, CIO... Lees verder »
Voor ProRail betekende 2017 een nieuwe directie en een nieuwe strategie: ProRail Verbindt, Verbetert en Verduurzaamt. Om het gat tussen... Lees verder »
OGD heeft als missie om de favoriete ICT-dienstverlener van Nederland te worden. Het bedrijf wil klanten, maar óók de eigen... Lees verder »
Begin april is KLM uitgeroepen tot meest aantrekkelijke werkgever van 2019 op basis van het jaarlijkse Randstad Employer Brand Research... Lees verder »
Het geheim van Itility is altijd die extra stap. Professionals Fleur Kappen, Reiner Bronsgeest en Jonathan Kaijser spreken uit ervaring.... Lees verder »
Met het samengaan van QNH en ilionx is een bijzonder IT-bedrijf ontstaan: het heeft de snelheid en kennis van een... Lees verder »
Bij de gemeente Amsterdam werken een kleine duizend ICT’ers aan een mooie en leefbare stad met toegankelijke dienstverlening. Ze vertalen... Lees verder »
Het hoger onderwijs doet een steeds groter beroep op IT. De rol van IT verschuift van faciliterend naar het meer... Lees verder »
De Open Universiteit (OU) scoort al jaren veel waardering voor zijn IT-opleidingen. Het ontving de Computable Award voor beste ICT-opleider... Lees verder »
“Wij werven expliciet bevlogen medewerkers met hart voor vernieuwing voor onze ICT-afdeling. Samen kijken we hoe we die uitdaging aan... Lees verder »