
IT-focus ondersteunt hoger gezondheidswelzijn
De zorgsector blijft achter bij de huidige digitale revolutie. Maar het Jeroen Bosch Ziekenhuis vormt hierop een uitzondering, getuige de... Lees verder »
De zorgsector blijft achter bij de huidige digitale revolutie. Maar het Jeroen Bosch Ziekenhuis vormt hierop een uitzondering, getuige de... Lees verder »
Bij DICTU werk je altijd met de nieuwste IT-technieken en tooling. DICTU levert digitale diensten aan de ministeries van Economische... Lees verder »
De IT’ers bij de gemeente Rotterdam bouwen zelf applicaties, en snel ook. Dat is iets wat tijdens de coronacrisis goed... Lees verder »
De CIO’s van de ministeries van Economische Zaken en Klimaat (EZK) en Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit (LNV) worden ondersteund door... Lees verder »
De menselijke maat, sinds de oprichting hét DNA van de Caesar Groep, krijgt een boost binnen de strategische heroriëntatie. De... Lees verder »
Digitale producten en diensten hebben nog vaak de tussenkomst van mensen nodig. De digitale transformatie bij VodafoneZiggo is dit aan... Lees verder »
Begin 2019 heeft SoftwareONE zijn concurrent COMPAREX overgenomen en dit jaar heeft dit ook in Nederland zijn beslag gekregen. Algemeen... Lees verder »
Alle ICT’ers werken bij Stichting BKR mee aan het bevorderen van het financiële welzijn van alle Nederlanders. De lijnen zijn... Lees verder »