
Tele2 Zakelijk loopt harder voor zijn klanten
‘We zijn kleiner in omvang, maar veel slimmer in strategie’Een andere beroemde nummer twee werd ooit nummer één met de slogan ‘We try harder’. Tele2 Zakelijk wil potentiële klanten... Lees verder »
Een andere beroemde nummer twee werd ooit nummer één met de slogan ‘We try harder’. Tele2 Zakelijk wil potentiële klanten... Lees verder »
Hoe los ik mijn operationele probleem zo eenvoudig en doeltreffend mogelijk op? Het antwoord van Paul Arakelian klinkt helder en... Lees verder »
Ernst & Young Advisory groeit tegen het economische tij in. Een duidelijk bewijs dat ondernemingen de advisering en ondersteuning zowel... Lees verder »
De klant staat altijd centraal. Op basis van deze kernwaarde bouwt ING verder aan zijn positie als toonaangevende financiële dienstverlener.... Lees verder »
Gebrek aan vernieuwing is funest voor de economische vitaliteit. Subsidies spelen dan ook een cruciale rol in het versneld waarmaken... Lees verder »
Voor marktleider Athlon Car Lease is duurzaamheid geen marketinghype. De visie is al een paar jaar geleden duidelijk geformuleerd, het... Lees verder »
“Het kan niet zo zijn dat bestuurders bij twee volstrekt verschillende bedrijven exact dezelfde beloning krijgen”, stelt Lex Verweij van... Lees verder »
De financials zullen de komende jaren te maken krijgen met grotere marktbewegingen dan ze gewend zijn. Ze worstelen echter met... Lees verder »
De behoefte van de consument aan uitmuntende klantenservice neemt alleen maar verder toe. De krapte op de arbeidsmarkt noopt tot... Lees verder »
ROC Mondriaan voert Teams aan Zet in, een manier van werken die de kwaliteit van onderwijs verhoogt. Digitalisering zorgt hierbij... Lees verder »
Digitale innovatie en data zijn onmisbaar voor het omschakelen naar schonere energie. Dus zet Shell er vol op in, ziet... Lees verder »
Van IT-infrastructuur tot devices: alles wat met Apple te maken heeft, levert Pro Warehouse. Het bedrijf is uitgegroeid tot Europa’s... Lees verder »
Iedereen kan een nieuwsbrief versturen. Maar voor doeltreffende, op de ontvanger toegespitste e-mails zijn meerdere specialisten nodig, met strategische, creatieve... Lees verder »
Pels Rijcken zet grote stappen in het optimaliseren van zijn governance. Het advocatenkantoor heeft onder meer zijn interne kantoororganisatie verstevigd... Lees verder »
“ESG heeft in de afgelopen jaren strategische prioriteit in de boardroom gekregen”, zegt Bart-Adriaan de Ruijter, lid van de ESG-taskforce... Lees verder »
Voor de beste resultaten hoeven we niet per se fysiek naar kantoor. Dat bewezen de afgelopen jaren. Het leidde tot... Lees verder »