
Datacenters worden connected community’s
Datacenters worden van steeds vitaler belang voor onze economische infrastructuur. De coronacrisis heeft deze ontwikkeling versterkt. Dataopslag groeit uit tot... Lees verder »
Datacenters worden van steeds vitaler belang voor onze economische infrastructuur. De coronacrisis heeft deze ontwikkeling versterkt. Dataopslag groeit uit tot... Lees verder »
Signify is wereldwijd CO2-neutraal geworden en door de VN bekroond met de Global Climate Action Award 2020. “We willen de... Lees verder »
Digitalisering is een pad vol kansen, maar ook valkuilen. Niet alle managers, bestuurders en toezichthouders zijn zich echter bewust van... Lees verder »
Onder invloed van covid-19 hebben bedrijven processen voor betalingsverkeer, handelsfinanciering en liquiditeit versneld gedigitaliseerd. Een positieve ontwikkeling die bijdraagt aan... Lees verder »
Het Nederlandse internetdomein is betrouwbaar, veilig en voor iedereen toegankelijk. Verdiensten die voor een groot deel toekomen aan SIDN; sinds... Lees verder »
De komst van een online markt voor kansspelen vraagt om een aangescherpte en digitale koers, aldus Niels Onkenhout, CEO van... Lees verder »
NetApp helpt klanten om het maximale uit hun data te halen. Het bedrijf voorziet in systemen, software en clouddiensten die... Lees verder »
EIT InnoEnergy is de aanjager van de Nederlandse en Europese energietransitie. In 2021 wil het bedrijf de groene waterstofeconomie verder... Lees verder »