Hybride werken
Wat begon als een noodmaatregel tijdens de lockdown bleek voor veel mensen een prettige manier om werk en privé beter te combineren. “Dat willen we behouden. Die hybride manier van werken gaat niet meer weg”, aldus Snoep. “Daarom is het belangrijk dat de top van het bedrijfsleven nadenkt over hoe je je medewerkers daarin kunt faciliteren. Dan heb je het over cyberveiligheid en over wat data en AI in de bedrijfsvoering kunnen betekenen. Nu medewerkers thuis toegang krijgen tot systemen bij het bedrijf, moeten bedrijven nadenken over connectiviteit, over de juiste toegang voor de juiste gebruikers en over beveiliging. Veiligheid heeft topprioriteit bij ons en daarom migreren wij onze klanten naar de nieuwste technologie, zodat iedereen continu kan worden geüpgraded naar de hoogste veiligheidsstandaarden. In het mkb hebben wij Extra Veilig Internet geïntroduceerd. Daarmee bieden we beveiliging op de basisdienstverlening. Naast veiligheid zijn capaciteit en snelheid randvoorwaarden. We kennen allemaal de hangende videocall. Wij faciliteren de beweging van één naar duizend thuiskantoren met naast veiligheid ook de juiste netwerkcapaciteit voor je dagelijkse werk.”
Best-in-class
“Onze klanten verwachten van ons dat wij sneller waarde toevoegen”, zegt Snoep. “Wij kennen na 140 jaar als geen ander de context van de klant en helpen hem op de beste manier versnellen. Wij zijn in dialoog met onze klanten en spelen proactief in op de behoeften van morgen. Daarom investeren we onder meer op grote schaal in glasvezel. En werken we samen met grote partijen als Microsoft en Cisco, met als doel om innovaties en snelheid richting onze klanten te brengen. Samen met hen zorgen we dat we bedrijven veilig houden en zij zelf verder kunnen transformeren.”
Om van toegevoegde waarde te zijn en blijven voor bedrijven, zorgt KPN er volgens Snoep voor dat klanten ontzorgd worden met de beste producten en diensten. “We zijn als bedrijf hard op weg om de beste digitale dienstverlener van Nederland te worden met best-in-classproducten”, vertelt ze. “De klant, of het nu een grootzakelijke klant is of een mkb’er, hoeft niet na te denken of iets het doet, of hij de juiste capaciteit, veiligheid of netwerkkwaliteit heeft. 4G-back-up, een mobiele back-up voor als het internet het om welke reden dan ook even niet doet, zit bijvoorbeeld standaard in onze mkb-dienstverlening. Het voegt enorm veel waarde toe aan iets wat heel simpel lijkt, zoals zakelijk internet. Zo helpen wij de BV Nederland vooruit.”
- MT1000-2021
- Josee Koning
- Download artikel