Samenwerking zoeken

“We zijn misschien wel een tikkeltje atypisch voor een advocatenkantoor”, begint Marjolein van Leeuwen, bestuurslid en advocaat bij JPR Advocaten. “Wij strijden niet, maar werken samen.”

Samenwerking zoeken

“Natuurlijk doen we wat andere kantoren ook doen: we procederen, adviseren, begeleiden overnames, enzovoorts. We doen vrijwel alles, behalve strafzaken”, vervolgt Marjolein. “Maar we zijn heel toegankelijk, werken met enorm veel plezier en vertrouwen op de kracht van samenwerking.” Een vechthouding tijdens procedures past dan ook niet bij de werkwijze van dit kantoor. “Zo gaan wij doorgaans juist níét mee in de klassieke vechtmentaliteit die je toch vaak nog bij advocaten ziet”, zegt Pascal Hulsegge, medebestuurslid en advocaat. “In plaats daarvan zoeken we de samenwerking op, zelfs met de advocaat aan de andere kant van de tafel. Daarmee bereiken we meer voor onze klanten.”

Niet voor niets is JPR georganiseerd als coöperatie. Marjolein: “Ooit gekozen om fiscale redenen, nu een natuurlijk verlengstuk van wie we zijn: open, gelijkwaardig en betrokken.” Met ruim 60 collega’s en kantoren in Deventer, Doetinchem en Utrecht is JPR Advocaten er al 125 jaar voor bedrijven. Van de bakker op de hoek tot multinationals. “We ontzorgen en werken oplossingsgericht”, legt Pascal uit. “Onze klanten zeggen: ‘Ik leg mijn probleem bij jullie neer en weet dan: het komt goed.’ Dat is misschien wel het grootste compliment dat we kunnen krijgen.”

Wat JPR Advocaten bijzonder maakt, zijn de charme en het plezier en tegelijkertijd een focus op kwaliteit en efficiency. Marjolein: “We zijn relaxed, toegankelijk en voelen passie voor de inhoud van ons vak. Geen ego’s, wel bevlogenheid. Geen strijd om de strijd, maar kennis van zaken en oplossingen die werken. Voor elk bedrijf. Al 125 jaar lang.”

Recente stories