
De buitengewone mogelijkheden van licht
Signify is wereldwijd CO2-neutraal geworden en door de VN bekroond met de Global Climate Action Award 2020. “We willen de... Lees verder »
Signify is wereldwijd CO2-neutraal geworden en door de VN bekroond met de Global Climate Action Award 2020. “We willen de... Lees verder »
Datacenters worden van steeds vitaler belang voor onze economische infrastructuur. De coronacrisis heeft deze ontwikkeling versterkt. Dataopslag groeit uit tot... Lees verder »
Digitalisering is een pad vol kansen, maar ook valkuilen. Niet alle managers, bestuurders en toezichthouders zijn zich echter bewust van... Lees verder »
Onder invloed van covid-19 hebben bedrijven processen voor betalingsverkeer, handelsfinanciering en liquiditeit versneld gedigitaliseerd. Een positieve ontwikkeling die bijdraagt aan... Lees verder »
Het Nederlandse internetdomein is betrouwbaar, veilig en voor iedereen toegankelijk. Verdiensten die voor een groot deel toekomen aan SIDN; sinds... Lees verder »
De komst van een online markt voor kansspelen vraagt om een aangescherpte en digitale koers, aldus Niels Onkenhout, CEO van... Lees verder »
NetApp helpt klanten om het maximale uit hun data te halen. Het bedrijf voorziet in systemen, software en clouddiensten die... Lees verder »
EIT InnoEnergy is de aanjager van de Nederlandse en Europese energietransitie. In 2021 wil het bedrijf de groene waterstofeconomie verder... Lees verder »
“Het Nederlandse familiebedrijf, de VanDrie Group, is wereldmarktleider op het gebied van kalfsvlees, (kalver)voeders en kalfsvellen. Onze focus ligt op... Lees verder »
De Meeuw is specialist in modulair bouwen: een methode waarbij fabrieksmatig gebouwd wordt met gestandaardiseerde en geprefabriceerde onderdelen. “Deze filosofie... Lees verder »
In de automotive branche wil Amega Groep vooroplopen op het vlak van verduurzaming, vertellen directieleden Kees Peels, Niels ter Brake... Lees verder »
De Universiteit Twente (UT) is pionier in het verbinden van technologie, wetenschap en engineering met sociale wetenschappen. Ze heeft een... Lees verder »
Aareon is Europa’s grootste leverancier van software voor vastgoedbedrijven (commercieel en sociaal). Het bedrijf staat dit jaar hoog genoteerd in... Lees verder »
Dat Arkin als één van de eerste GGZ-instanties een Chief Medical Information Officer heeft is niet zomaar. Als CMIO én... Lees verder »
De technologische ontwikkelingen gaan razendsnel. Bedrijven zien hierdoor nieuwe kansen, maar slagen er vaak niet in om innovatie in hun... Lees verder »
Eén hoeksteen van Hogeschool Utrecht is gepersonaliseerd en flexibel leren, waarbij de student centraal staat en een eigen leerroute kan... Lees verder »