
365
We heten weer ArboNed
Vanaf 2 september 2013 heten we weer ArboNed. Bekend, vertrouwd, gericht op het leveren van kwaliteit.
De reden? De focus van veel werkgevers ligt vandaag de dag op het veiligstellen van de continuïteit van de organisatie. Er zijn minder bedrijven die aandacht hebben voor groei. Dat hebben we gemerkt. Want naar de nieuwe diensten, ingezet vanuit de brede visie van 365, is zeer beperkte vraag geweest.
Ook wij ervaren de gevolgen van de huidige economische situatie en hebben dan ook besloten te focussen. Datgene doen waar we als bedrijf goed in zijn: verzuimmanagement, reïntegratie en preventie.
En dan is het goed om te kiezen voor een sterk en vooral bekend merk: ArboNed, waarbij ons uitgebreide dienstenaanbod uiteraard beschikbaar blijft voor organisaties die daar behoefte aan hebben.